INTJ

Po vzoru Aničky jsem si zkusil udělat test osobnosti na gro.cz. Výsledek? INTJ.

Zvěsti o tom, že jsem jen poločiční matfyzák, které o sobě všude šířím, se tedy zakládají na pravdě, protože ti opravdoví nefalšovaní hardcore matfyzáci jsou takřka bez vyjímky INTP.

Mimochodem, charakteristiku si přečetl můj bratr a na dotaz, jak je přesná, odvětil, že až asi na tři věty jsem to já :-) Takže pokud máte chvilku, doporučuju si test taky vyzkoušet.

A pokud vůbec netušíte, co znamenají ty podivné čtyřpísmenné zkratky, pomůže Wikipedie.

Sep 3, 2005 – 11:03

Comments

houba
houba
Do toho hloupýho dotazníku stačí zadat jméno s apostrofy a celý se to sype... Zase nejakej studentík za pivko ukoptil phpčkovou slátaninu - script injection jako vyšitej, zadejte tam jméno třeba ve tvaru:
(script)alert('houbelec')(/script)

kulaté závorky u script je třeba nahradit za špičaté, modří vědí...
Mordae
Hmm, tak jsem INFP a tenhle komentář jsem málem neodeslal. Takovéhle věci bych o sobě radši ani neměl vědět, mohlo by to se mnou špatně dopadnout... :]
Mixx
Mixx
> ti opravdoví nefalšovaní hardcore matfyzáci jsou takřka bez vyjímky INTP.
Pořád lepší. Před pár minutama to na mě vybaflo, že jsem vzácný druh a teď možná i hardcore matfyzák :-O aaaaaaaa
houba
houba
> [1] A napsal jsi jim už bugreport?
Nenapsal, mám už pokrk těch phpčkářů co stále dokola dělaj tytéž chyby tím svým koptěním "lokálního psaní kódu" a naprostou ignorací OOP a základních návrhových vzorů (kdy nejlepší je to, co si každej napíše sám), je to pořád dokola to samý, stále ty samý chyby...
Asi jsem už natolik namyšlenej a povznesenej, že něco takovýho mi za sepisování bugreportu ani nestojí, dyť to už je vlastně klasický folklór.
HejTi
[1],[5] Milá houbo, je pěkné všechny kritizovat, škoda jen, že se nad jakoukoli kritikou lidé ve všech diskuzích trochu nezamyslí. Nepsali by potom takové pitomosti a na internetu by nebylo tuny takového balastu, do kterého jsi ty teď přispěla.

Já jsem si včera test osobnosti MBTI udělal a vůbec mi nevadilo, jak je (podle tebe) zprasený. Více viz http://hejtiho.blog.cz/0509/test-osobnosti-mbti
Martin Hassman
Martin Hassman
No, me to vyslo tak napul. Zajimalo by me, do jake miry se pri cteni tech osobnosti uplatnuje horoskopicky efekt. Protoze i kdyz si prectu popis snad jakekoliv osobnosti, vzdy tam najdu tvrzeni, co sednou na me. Vy ne?

Add comment

It is not possible to add comments to posts older than one month.