Příklad internetové závislosti

Víte, co je opravdová nefalšovaná internetová závislost? Když sedíte u počítače a přijde vám SMSka od kamarádky, abyste si zapnuli televizi, že jde hezký fim, a vaše první (takřka instinktivní) reakce je, že naťukáte do prohlížeče www.czech-tv.cz se záměrem se podívat, co tam přesně jde. A teprve potom vám dojde, že jste offline, a možná by bylo jednodušší sejít ze schodů do obýváku a kouknout se do papírového televizního programu...

BTW ten film byla Čokláda a jsem rád, že jsem ho viděl – docela se mi líbil. Takže dík za upozornění, Jani ;-)

Jan 3, 2005 – 0:04

Comments

Woodstock
K tomu programu - není lepší mít všechny pohromadě? www.365dni.cz mimochodem, mají i zajímavý prográmek, který tv program stabuje a zobrazuje na počítači. Umí i označovat a upozorňovat na pořady, který si vybereš. Používám a naprostá spokojenost.
David Majda
V příspěvku jsem pro stručnost nezmínil, že jsem věděl, kde ten film jde. Ale ten přehled na http://www.365dni.cz je pěkný.

Prográmek určitě stahovat nebudu, za normálních okolností se koukám na televizi v průmeru tak hodinu týdně :)
Milan Kryl
Taky používám, jen ve zkráceném tvaru, který se líp píše a to tvp.cz. Na závěr musím dodat, že se sledování televize již šestým rokem nevěnuju vůbec. Pouze hodne příležitostně na návštěvě doma :)

Add comment

It is not possible to add comments to posts older than one month.