Rozcestník domény majda.cz

Protože na doméně majda.cz v poslední době přibylo až příliš mých a bratrových projektů, rozhodl jsem se dát dohromady malý rozcestník, přístupný na adrese index.majda.cz. Zároveň slouží jako příklad toho, že hezké grafické efekty se dají udělat pouze s použitím DHTML a není k nim třeba  Flash.

Mimochodem, docela mě překvapilo, že ač jsem celou věc naprogramoval a odladil čistě pod Mozillou, ve všech ostatních prohlížečích fungovala bez problémů taky (jen pro IE 5.x byla nutná drobná úprava CSS).

Jul 14, 2004 – 22:46

Comments

chuck.m
Vypada to velmi dobre. Ale kdyz si v Opere vypnu Javascript, vidim jen obrazek s odkazem na old.majda.cz. A pri vypnutych stylech to taky neni zrovna nejprehlednejsi.. Ale jinak moc pekne.
David Majda
[1] david.majda.cz je alias pro www.majda.cz, ale postupným překopáváním mých stránek se mi podařilo to znefunkčnit. Teď už by vše snad mělo fungovat.

[2] Stránka odpovídá tomu, že jsem ji stvořil za půl hodiny jako odpočinutí od normální práce :-) Někdy se na to kouknu a trochu to možná doladím.
Richard H.
Já tam vidím jen obrázek, přestože JS mám povolen. Až když jsem vypnul CSS, zjistil jsem, kam všude to vlastně ukazuje, ale ani tak se nikam nedostanu - je to jen text... :-(

Opera 7.52 na Linuxu
David Majda
[4] Nejnovější Operu pod Linuxem na po ruce nemám a mít nebudu, takže by mi pomohl screenshot.

Odkazy jsou "jen texty" proto, že jsou to jen popisky a skutečné odkazy se skrývají pod obrázky. Ty mají i alternativní text, takže pokud něco nefunguje, když jsou obrázky vypnuté, je problém na straně prohlížeče.

Jinak jsem to během včerejška a dneška trochu poupravil, nemělo by to nyní být závislé na JavaScriptu.

Add comment

It is not possible to add comments to posts older than one month.