Trochu razantnější propagace Mozilla Firefoxu

Doteď jsem svůj oblíbený prohlížeč na svém webu propagoval jen malým rámečkem na titulní stránce, ale po dnešním (znovu)přečtení velmi pěkně napsaného "agitačního" textu od Blaka Rosse jsem se rozhodl reklamní minikampaň trochu okořenit. Ode dneška se na mých stránkách bude zobrazovat vyskakovací okno s textem, upozorňujícím na to, že v Mozilla Firefoxu by vás takováto okna neotravovala :-)

Celé je to vlastně sázka na jedinou (a podle mě pro uživatele nejdůležitější) vlastnost Firefoxu – blokování pop-upů. Buď vyjde (uživatelé budou klikat, stahovat a spokojeně používat) a nebo ne (přijdou mi spousty mailů, ať proboha odendám tu otravnost). Uvidíme...

Poznámka: Vyskakovací okno se zobrazuje jen na titulní stránce webu. Nutit uživatele Internet Exploreru a jiných zastaralých prohlížečů, aby okno zavírali při načtení každé stránky webu, by bylo opravdu příliš.

May 4, 2004 – 14:17

Comments

DJ.Maca
DJ.Maca
Neni to tak opruz? A vnucovani ostatnim :o) ja jinak pouzivam skoro od zacatku Netspace nasledne Mozilla a az od verze Firefox 0.3 (tehdy Phoenix). No, ale nekdy sjem nucen vyuzit IE, pac ve skole nic jinyho neznaji :o)
David Majda
David Majda
"Opruz" to snad zas tak velký není, proto se to zobrazuje jen na titulní stránce.

Mimochodem, co ti brání se ve škole zeptat na možnost instalace Firefoxu?
DJ.Maca
DJ.Maca
Pac tam je vedeni mistni "skolni site" nechce, ignoruje. Jejich argument, ze podradne programy tam nebudou instalovat podradne programy atd...ani se nam nepodarilo vybojovat nasazeni linuxovych stanic a jednoho Power Mac(Mac OS X) Proste takove "podradne veci je nazajimaji"
met
met
Ke zpusobu propagace se nevyjadruji - je to tve svate pravo si na svych strankach delat, co chces.
Rozhodne nejsi prvni, videl jsem to uz na strankach jedne knihovny, kde na titulce v pripade pouziti IE vyskocil popup s doporucenim Mozilly, ale ted to nemuzu najit.
los pedroso al debuno kajda baffur samuelson
los pedroso al debuno kajda baffur samuelson
To ma byt nejake lakadlo? Blokovani popupu? Uzivatel si radeji nainstaluje nejaky extra programek, aby nemusel zacinat s necim novym (Firefoxem). Toto neni zadny argument.

ps: firefox rulezz
Lumpy
Lumpy
5: A co takhle ještě další argumenty: Rychlost, bezpečnost, nejlepší podpora webových standardů, kontinualita vývoje, stovky témat a rozšíření, vynikající rozšiřitelnost atd...?
David Majda
David Majda
[6][7] Text v po-up okně měl být tak trochu ironizující - pop-up okno nabízející likvidaci sebe a sobě podobných :-)

Pokud někdo vymyslí stručný a "úderný" text, který je lepší než ten současný, klidně ho tam dám.

Add comment

It is not possible to add comments to posts older than one month.